دانلود اپلیکیشن پارت گالری

رایحه عود وایت کوپال White copal

رایحه عود وایت کوپال White copal عود وایت کوپال

 

عود وایت کوپال چیست و چه کاربردهایی دارد؟

عود وایت کوپال برای قرن ها به دلیل خواص درمانی و تقویت آرامش و رفاه معنوی مورد استفاده قرار گرفته اند. این رزین برداشت شده و برای ساختن عود استفاده می شود که در شفای سنتی و مراسم مذهبی استفاده می شود. پاکسازی کریستال با  عود وایت کوپال یکی از قدیمی ترین روش های پاکسازی انرژی است. استفاده از عود وایت کوپال یکی از بهترین روش ها برای پاکسازی کریستال ها و پاکسازی پر انرژی محیط است.

عود وایت کوپال به دلیل خواص دارویی، پاک کنندگی و معنوی خود، برای پاکسازی ذهن، بدن، روح و فضاهای فیزیکی از انرژی منفی و سایر اشکال منفی مانند بیماری، افسردگی و مشکلات عالی است.

 

تاریخچه و اهمیت عود وایت کوپال White copal

وایت کوپال یک رزین درخت طبیعی است که بین دو حالت قرار دارد، نه رزین سخت شده است و نه شیره. رزین کوپال از درختان خانواده بورسا به دست می آید که درختی دارویی برای مایاها در جنوب مکزیک محسوب می شود. این درختان دارویی به طور سنتی برای پاکسازی بدن از بیماری ها و همچنین برای دور نگه داشتن پشه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

 

از زمان های قدیم، عود وایت کوپال برای مردم مکزیک و همچنین آمریکای جنوبی و مرکزی مقدس شمرده می شد.

 

فواید استفاده از عود وایت کوپال white copal

عطر خاص آن فواید زیادی دارد:

 

  • به عنوان مسکن، خلط آور، ضد اسپاسم و ضد عفونی کننده استفاده می شود
  • سطح استرس و افسردگی را کاهش می دهد
  • احساسات را تحریک می کند و خلق و خو را بهبود می بخشد
  • در سطوح مختلف معنوی هماهنگ و محافظت می کند
  • با ارتعاشات بالا وصل شوید
  • انرژی شخصی را افزایش دهید

 

white copal عود وایت کوپال

 

عود وایت کوپال را به تمرین مراقبه خود اضافه کنید

عود وایت کوپال یک ابزار انرژی فوق العاده برای استفاده در طول مدیتیشن است. این با چاکرای تاج در ارتباط است، آگاهی شما را عمیق تر می کند و افکار ناب را در طول مدیتیشن تشویق می کند. کوپال همچنین به تقویت بدن اوریک کمک می کند و تمام انسدادهای انرژی را از بین می برد. این به ویژه در مواقع استرس یا حتی برای کاهش احساسات افسردگی مفید است، زیرا به شما کمک می کند تا طرز فکر خود را تغییر دهید.

 

با عود وایت کوپال محیط را با انرژی پاک کنید

عود وایت کوپال یک عود کاملا طبیعی است که برای تصفیه انرژی فضاها، مکان ها و اشیا استفاده می شود. رایحه ای تمیز، سبک و چوبی دارد که می توان آن را با کاج یا سقز مقایسه کرد. یکی از بهترین کاربردهای کوپال سوزاندن آن برای از بین بردن تمام انرژی های منفی و ایجاد تغییرات مثبت است.

انرژی بسیار مثبت و دوست داشتنی به ارمغان می آورد که خانه شما را با انرژی های صلح آمیز پر می کند. ما از رزین کوپال و عود به عنوان بخشی از فرآیند پاکسازی و فعال سازی جواهرات و کریستال خود در محیط خود استفاده می کنیم. استفاده از این عود ساده است. یکی از این روش های پاکسازی را امتحان کنید:

 

  • برای تمیز کردن جواهرات کریستال شفابخش خود، قطعه را نگه دارید و اجازه دهید کاملاً در دود غوطه ور شود. ممکن است متوجه حرکت جواهرات به صورت دایره ای یا جلو و عقب شوید.

 

  • اگر از بخور کوپال برای تمیز کردن کریستال ها استفاده می کنید، کریستال را برای چند ثانیه در دود نگه دارید و آن را بچرخانید تا دود تمام طرف کریستال را بپوشاند.

 

  • برای تمیز کردن فضا، اجازه دهید بخور کوپال اتاق را پر کند. اگر پنکه پر دارید، دود را تشویق کنید تا به گوشه های اتاق بلند شود. نکته: چوب بخور کوپال خود را روشن کنید و آن را در برنج یا ماسه در یک کاسه، فنجان یا نذری شمع قرار دهید.

 

رایحه عود وایت کوپال white copal

رایحه تمیز، لیمویی و کاج عود وایت کوپال یک کاتالیزور شگفت انگیز است.

 

با توجه به فواید گفته می توانید از آن برای بهبود کیفیت محیط زندگی و سلامت روحی خود استفاده کنید. برای خرید سریع و آسان روی عبارت زیر کلیک کنید.

“خرید عود وایت کوپال از پارت گالری”

 

 

آیا امتحان این کالا را به دیگران نیز پیشنهاد می کنید؟نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0