دانلود اپلیکیشن پارت گالری

ارسال به سراسر ایران

•    ارسال بسته به سراسر کشور، طی همکاری دو جانبه پارت گالری و شرکت ملی پست انجام می‌شود.

در گزینه ارسال با پست، بسته‌های شما به شرکت ملی پست ایران تحویل داده می‌شود.

 این گزینه به دلیل شرایط و ضوابط شرکت پست، برای ارسال کالاهای سنگین، حجیم و بزرگ امکان پذیر نیست.

85476547

•    مدت زمان انتظار: پروسه ارسال بسته از طریق شرکت پست، تقریبا پنج روز زمان می‌برد و در سال 1402 مبلغ 29 الی 45 هزار تومان هزینه دارد.

•    نحوه پیگیری: پس از ارسال بسته، یک پیامک برای شما ارسال میشود و پس از آن شما میتوانید به قسمت پیگیری سفارش سایت پارت گالری مراجعه و کد رهگیری مرسوله پستی را دریافت نمایید،  برای بررسی پروسه ارسال کالاهای خود، می‌توانید این کد رهگیری را در سایت شرکت پست وارد نمایید و از وضعیت بسته مطلع شوید.

•    شرایط مرجوع کردن کالا: برای مرجوع کردن کالاهایی که از طریق پست ارسال می‌شوند، می‌توانید آنها را به صورت پس کرایه برای پارت گالری ارسال نمایید، اما اگر به هر دلیلی شرکت پست شرایط پس کرایه را نپذیرفت، کافی است هزینه را پرداخت نمایید و فاکتور آن را برای پشتیبانی سایت ارسال کنید. پس از تایید فاکتور توسط بخش خدمات پس از فروش پارت گالری، هزینه پست به حساب شما واریز می‌شود.

•    ارسال با پیک موتوری :

کاربران محترم سایت پارت گالری در شهر اصفهان میتوانند در هنگام ثبت سفارش، در صورت تمایل گزینه ارسال با پیک موتوری را انتخاب کنند ، در این صورت بسته در سریع ترین حالت ممکن به دست آنها خواهد رسید.

12125214

معمولا ارسال توسط اسنپ باکس انجام میگیرد.

•    دریافت حضوری :

یکی از دغدغه های افراد در خرید آنلاین ، دریافت محصول در محل و زمان انتخابی میباشد.

ممکن است شخصی در ساعت هایی از روز در منزل حضور نداشته باشد و نگران برگشت خوردن محصول به اداره پست باشد.

85856985

خوشبختانه این مشکل برای کاربران در شهرستان اصفهان وجود ندارد و میتوانند با انتخاب گزینه ”دریافت حضوری” در هنگام سفارش ، خرید خود را در فروشگاه پارت گالری تحویل بگیرند.

0